saklidunya

kız gözüyle bakış açısı

Kadın orgazmı

Çoğu kadın yıllarca evli ve çocuklu oldukları halde orgazmı tatmamışlardır peki bu sorun sadece kadınlardan mı kaynaklanıyor ?

Bana sorarsanız hayır çünkü cinsellik zamanla öğrenılen bir şey ve erkeklere kadınlara  keyif almalarını öğretmek için büyük pay düşüyor. Orgazm olmayı öğrenirken bedenen ve ruhen buna hazır olmak gerekiyor.

Uygun bir ortamda sevişmeyi  bır zıhinle düşünceleriniz ve bedeninizin bu olayı istemesi gerekiyor her bir dokunuşu derinden hissetmek büyük keyif zihninizde kurduğunuz fantaziniz hissettiklerınizi dahada yüceltebiliyor.Parmaklarınızla doğru noktalara doğru şekilde dokunmak çok önemli her kadın aşağı yukarı aynı noktalardan tahrik olsada farklı dokunuşlar ile orgazmı yaşar.Başlarda hafıf tempoda çalan bir müzik gıbi dokunulmalı yada sürtunülmeli dediğim gibi kısıye gore degısıyor durum.kımımız iç çamasırlarımızla kimimiz  tamamen çıplak olarak bu olayı uyguluyoruz.

Çoğu insan bayanların boşalmasındaki yanlışlığıda bilmeli,Biz  Kızlar  çeşmeden akar gıbi fışkırarak erkekler gibi boşalmıyoruz ve partnerimizle bu  erotik fılmlerde bu abartılı olarak bize gösterdiğinizde fışkırarak boşalan kadınlar değil işeyen kadınlar görüyoruz. Erkekleri aldatmak için yapılmış bu filmler. Biz kızlar siz erkekler gibi fışkırarak boşalmıyoruz. Sizi aldatıyorlar. Kız olarak bu sahneleri görünce şaşırıyoruz doğal olarak.

Advertisements

July 5, 2012 - Posted by | KIZLAR HAKKINDA | , , , , , ,

7 Comments »

 1. güzel bilgiler için teşskr ederm, Dooru hepsi öle oluyo

  Comment by a.a. | July 5, 2012 | Reply

 2. “.Parmaklarınızla doğru noktalara doğru şekilde dokunmak çok önemli her kadın aşağı yukarı aynı noktalardan tahrik olsada farklı dokunuşlar ile orgazmı yaşar.” Bu konuya değinmiş olduğunuz için teşekkür ederim. fakat o bahsetmiş olduğunuz noktaları bir bayan olarak belirtseniz daha faydalı olacağı kanısındayım. bu sayede bunları bilmeyen biz erkeklere öğretmiş olursunuz. 🙂

  Comment by İzlenim | July 6, 2012 | Reply

 3. fışkırarak boşalan kadınlar var.kendi deneyimlerime göre söylüyorum.orgazm olamamak psikolojik bişiydir.bu sorunu yaşayan bayanlar tek başına orgazm olamazlar.onu yönlendirecek birisi gerekir.bende böyle 2 bayanla karşılaşmıştım fakat benimle olduklarında gayet güzel orgazm oldular.hemde titreyerek.bu işlem ön sevişme kültürü olmayan terlemeden sevişen erkeklerin yapabileceği bir işlem değildir.bu yuzden sevişme sanatını iyi bilen birisi gerekmektedir

  Comment by aykırı yolcu | December 17, 2012 | Reply

  • bilen birisini önerdiğiniz için teşekkür ederim, belki sizsinizdir bilen biri bunu anlmamak için herhalde aptal olmam gerekirdi, benim ilgi alanım psikoloji diye yazmıştım. sizde denersiniz partnerinize devamlı fışkırtırsınız. Normal bir kadın olarak bu yazı yazıldı.

   Comment by saklidunya | March 9, 2013 | Reply

 4. 😀 çok fırlamasın ve çoğu yoruma sanki yeni duymuşsun gibi yaklaşman da güzel 🙂

  Comment by Siyah İnce Çorap | November 16, 2013 | Reply

  • fırlama değilim ,sadece iyi yada kötü gözlemciyim. sıradan bir insanım

   Comment by saklidunya | November 18, 2013 | Reply


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

The (Mis)Adventures of lendenpen

We've Got the Dreamer's Disease

saklidunya

kız gözüyle bakış açısı

cinseldusunce

10 Yıldır hobi olarak yazıyorum kimseye zararım dokunmadı.Reklam parayla işim olmaz.Mantık,aklım erdiği kadarıyla sorularınızı cevapladım. Dr prof Hekim değilim, Vatandaş olarak kendi toplumuma ne verebilirim düşüncesi ile bugüne kadar yazdım.Web sayfası yapmadım.Blog olarak kaldım ki deneme yazısı olarak kalsın.Tek kişiyim bir grup filan değilim. Okuyucuya ilgi için teşekkür ederim"

%d bloggers like this: