saklidunya

kız gözüyle bakış açısı

kızların çükü

Erkek çocugu yaşıtı bir kızı ilk defa çıplak gördüğünde kendisi gibi bir fazlalığın olmadığını düşünür, öyleyse kızların çükü yoktur mantığı çalışır.

Bizim de çükümüz var, hemde sizinkinden daha büyüktür ama sizin kadar ses etmeyiz görünür tarafı azdır. Buz dağının görünen kısmı gibidir klitoris. Bizde kalktığı zaman inmesi de zordur. Daha büyük olduğu için daha fazla orgazm oluruz, ve orgazmımız bazen 2-5 saniye sürer artçı depremler gibi. Erkek olarak hiç beraberlik yaşadığınız kız arakadaşınızın klitorisine dokunup incelediniz mi kökünün ne kadar derinlere gittiğini parmaklarınızla hissederek anlarsınız. İşte bu yüzden bize sahip olmak zordur cinsel anlamda.  Hani kadınları doyurmak zordur dersiniz ya işte bundan dolayıdır. Baştan çıkarsak yangını söndürmek te zordur. Ergenlik çağında utançla karışık oraya dokunmaktan korkarız ne olacağını bilmediğimizden, klitoris kendimizi tanımaktır.Hep korkarız dişi bedenimizden ,korkuyla bastırılarak yetişiriz.Onu biliriz ama tesadüfen tanırız. Klitoris cinselliğimizin sadece bir parçasıdır. Doğal olarak gizlidir hemen kalkmaz sizin gibi.  Okşanmak ister. sevilmeden uykusundan uyanmaz. Zamanında çalışır. Sizin çükünüz gibi hayallerden etkilenmez.

Siz aranızda çükünüzün boyunun yarışını yaparsınız. Hayatınızı bunun üstüne kurarsınız. Çükünüz küçük olsa da büyük gösterirsiniz, bazen paranızı,bazen arabanızı yarıştırırsınız çük kompleksinden , arabanız büyükse çükünüz büyüktür, teybinizin sesinin kuvvetli çıkması, anfileri almanız çük yarışıdır.hatta daha komik benim babam senin babanı döver mantığının altında =benim babamın çükü seninkinden büyük döver diye düşünür erkek çocuklar. Anasının çükünü hesaba katan kimse yoktur. Bizimkinin dünyadaki en küçüğü  hepinizden büyüktür sizin kadar ses etmeyiz.  Kadının da libidosu erkeklerden daha fazladır. Ses etmeyiz işimize geldiği için. Sizi kendi içinizdeki yarışlara komik gözle bakarız işimize gelen ağaç dalına konarız. Eğer baskılar yoksa dünyanın en aptal kadını da olsa klitorsinin ve vajinasının kıymetini bilir.  Siz hiç Çükünden ölen kadın gördünüz mü,  savaşlar da,iktidar savaşları da sizin çük yarışınızdır. Önce siz ölürsünüz. Biz ses etmeyiz, siz sadece bizi kendinize alet etmeye çalışırsınız. Biz işimize gelirse kullandırırız. Siz bizimkini küçük hatta yok kabul edin. ,

düşünceler kendime aittir kimseyi bağlamaz

About these ads

July 6, 2012 - Posted by | KIZLAR HAKKINDA | , , ,

7 Comments »

 1. KADINLAR NEDEN KENDİLERİNİ ERKEKLERDEN AŞAĞI OLARAK GÖRÜR NEDEN.

  Kendinizi onlarla yarışa sokarak zaten küçülmüş oluyorsunuz. Kadın yücedir. erkeğin olduğu kadar. sizde meme varsa çıkıntı olarak yada klitoris bizde de çük var. ne yapalım yani sizi bizi yaratan böyle yarattıysa….Sen erkeğin cinsel organın sadece dışta görünen kısmı kadar olduğunumu sanıyorsun. yanılmışsın. elinle iyice kontrol et senin bahsettiğin klitoris gibi derine doğru gittiğini anlarsın. bu bir kenara yazılarında erkeklere açıkca laf attığın belli. anladığım kadarıyla senin hayatında herzaman çüklerinin boyu ile yarış yapan erkekler denk gelmiş. ,Ve sen feminist birisin sanırım. yazılarında erkekleri yereceğine aranızdaki farkları eşit şekilde dile getirsen daha hoş olacaktır. Diyorsanki yazılarım sadece bayanlaradır öyleyse denecek bir şey yok…. psikoloji okuyan birinin daha duyarlı daha geniş açıdan bakacağımı umuyodum… fakat sizinde bir bayan olduğunuzu unuttum :) neyse yorumumu sindirecek derecede anlayışlı olduğunu hissediyorum. emeğinize sağlık….

  Comment by İzlenim | July 6, 2012 | Reply

 2. sonuna kadar doğru yazmış hatun ,doğru lafa birşey diyemem. Biz erkeklerin kavgası sidik yarışı gibi sonu bitmez, hep bir rekabet vardır birbirmizi öldürürüz sırf bu yüzden. Kadınları insan yerine koymayız onlarda bizim gibi olmadığı için. erkeğin rakibi erkektir.Kadın kavgaları birbirini fiziken öldürmez ruhen öldürür ,rekabet ederler politika yaparlar sadece.

  Comment by mehmet talasi_bat | July 6, 2012 | Reply

 3. Tesadüfen okudum, Aterkil toplumuz, hemen tepki vermiş ilk yorumcu, herhalde kızın ne demek istediğini algılayamamış, hala kendisinin karşısında erkek varmış gibi düşünüp erkek gibi rekabet etmek peşinde bizimki daha büyük demeye getirmiş, biz kadınlar sizinle aynı kulvarda koşmayız. Kızın yazdıkları medeni bir cesarettir, yoksa gider kadın bedenini kitaplarda okursunuz psikoloji kitaplarında freud veya hep erkeklerin yazdığı kitaplarda. kadının kendini tarif etmesine cesaret vereceğinize neden köstek olursunuz, sebep birinin bizimki daha büyük demesi mi , bizim kadın olarak yapımız bir değil ki. ben bir kızı döverim mantığı ile hareket ederek cevap yazmanız biraz yanlış bence. okuyun. evet biraz sert yazmış doğrular serttir , ama okumaya değer. bütün yazılarını okudum canım, feministlikle uzaktan yakından alakası yok iyi bloglar dilerim

  Comment by berimm ela | July 6, 2012 | Reply

  • Teşekkür ederim yorumlarınız için feminist kesinlikle değilim sadece kadınlarında erkeklerinde kendilerine ve karsılarında ki diğer insanlara itiraf etmekte zorlandıkları şeyler var.Çoğu erkekte evet penis yarışına giriyor en basitinden sevgilinize boyutta küçük deseniz suratındaki ifade her şeyi açıklıyor o an.Ben erkekleri ezmek istemiyorum sadece doğru gördüğüm şeyleri paylaşmak istiyorum.

   Comment by saklidunya | July 6, 2012 | Reply

 4. Bu konuda biraz erkeklere haksızlık ediyorsunuz gibime geldi. Erkekler çük boyunu yarıştırıken ölçülerini yarıştırmazlar. Bu yaradılış özelliklerinde vardır. vahşi doğayada baktığınızda iki erkek aslan dişi için kavga eder, savaşırlar. erkeklerde çükleri için savaşır. Aslında çükleri değil kadınlara göre dizginlenmesi daha zor olan cinsel dürtüleri için. sadece insanların savaşları daha acımasız. Öte halkımızın eğitim düzeyinin düşük oluuşu, bastırılmış cinsel duyguları, karşı cinse karşı tüm bilgisi izlediği porno filmleri dahilinde olan erkeklerin egemenliğinin hüküm sürdüğü toplumlarda tabiki arabanızın boyuyla çükünüzün boyu doğru orantılı olacaktır. Ayrıca bu durumun böyle olmasında malesefki kadınlarımızında etkisi çok fazla. Evliliği yemek yapmak sanan, sevişmeyi sırt üstü uzanmak zanneden, bedeniyle birlikte ruhunuda teslim eden milyonlarca kadınımız. Erkekler pasif bir arkadaşı sevmedikleri gibi, pasif bir kadınıda sevmezler. Fikir üretmeyi bile kocasına bırakmış, hiç bir konuda fikir üretmeyen, fikir tembelliğine düşmüş ve üretilenleride beğenmeyen kadınlarımız. 40 yıldır bedeninde taşıdığı klitorisinden haberi olmayan kadınlarımız. Kavga etmeyi sevmeyen, ancak kavga etmeye her an hazır, kavgalı TV yayınlarına reyting rekorları kırdıran kadınlarımız. Sonuç olarak medeni toplumların gelişmişliği kadınların günlük hayata daha fazla müdahale etmesinden kaynaklanıyor. Bizdeki gibi erkeklere teslim edilmiş bir yaşam düzeninde başka neremizin boyunu yarıştırabilirizki?

  Comment by hayal | August 24, 2012 | Reply

 5. ilk defa çük kompleksine giren bir kız görüyorum. Sizdede varda içinize kaçmış. ha ha haaaaaa. :))) Erkekle kadını karşılaştırma arkadaş ikiside ayrı dünya.

  Comment by ömer faruk | September 8, 2012 | Reply

  • Erkekle kadını karıştırma ikisi de ayrı dünya ,yazıyı tam okununca bunu zaten söylemek istedim bazıları benimki daha büyük demeye getirip bizimle ölçüşmeye çalıştı yazıyla bile olsa, başlığa bakıpta kendini kaptıran çok oluyor.

   Comment by saklidunya | September 9, 2012 | Reply


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

The (Mis)Adventures of lendenpen

We've Got the Dreamer's Disease

saklidunya

kız gözüyle bakış açısı

cinseldusunce

cinsellik hakkında kendi hissettiklerimiz

Follow

Get every new post delivered to your Inbox.

%d bloggers like this: