saklidunya

kız gözüyle bakış açısı

üşütme ve kadınsal akıntı

Biz kadınlar çoğu zaman akıntıdan hep şikayet ederiz ve doktora başvururuz. Her akıntı korkmamızı gerektiren bır sinyal değildir tabiatımız gereği genellikle akıntı olayını hep yaşıyoruz ve bu akıntı kokusuz ve renksizse, korkmamızı gerektiren bir durum yoktur. adet döngüsü dışındaki oluşan  Akıntının rengı sarıya kahverenğiye dönüyorsa ve keskin bir kokusu varsa doktora basvurmalıyız ve genellikle doktorların bana önerdiği ilaç genelde  antibiyotik kökenli oluyor.Bunun yanında mantar varsa fıtıl verılır ve bu antıbyotık cıddı anlamda bu olayı cozuyor. Çözüme ulaşmış olsakta iç çamasırımızı pamuklu seçmelıyız yazın ya da kışın ayaklarımızı üşütmemeye dikkat etmeliyiz.Vajinamızın temizliğinede öenm göstermeliyiz her ne kadar o kendi kendıni temizleyebilen bir yapıda olsa da temizliğe titizlik göstermeliyiz.

Verdiğim bilgi zahiridir, aile hekiminiz veya doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın. Bunu bilgi olarak üşütmeye bağlı sorunu olan hemcinslerimin korkmaması ve belirleyici olması maksadıyla paylaştım

bana yazılan ilaçlar size farklı olabilir

Advertisements

July 6, 2012 - Posted by | KIZLAR HAKKINDA | , , , ,

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

The (Mis)Adventures of lendenpen

We've Got the Dreamer's Disease

saklidunya

kız gözüyle bakış açısı

cinseldusunce

10 Yıldır hobi olarak yazıyorum kimseye zararım dokunmadı.Reklam parayla işim olmaz.Mantık,aklım erdiği kadarıyla sorularınızı cevapladım. Dr prof Hekim değilim, Vatandaş olarak kendi toplumuma ne verebilirim düşüncesi ile bugüne kadar yazdım.Web sayfası yapmadım.Blog olarak kaldım ki deneme yazısı olarak kalsın.Tek kişiyim bir grup filan değilim. Okuyucuya ilgi için teşekkür ederim"

%d bloggers like this: