saklidunya

kız gözüyle bakış açısı

PSİKOPATİ İNTERAKTİF EĞİLİMLİ ERKEK TİPİ

psychoPsikopati psikolojide ağır bir hastalıktır. Polis raporarında kriminal listelerde  hapise atılma olasılığı en fazla olan guruptur. İnternet ortamında hızla yaygınlaşmaktadır. Farklı niklerde  eskiden forum sitelerine illa kendini sokma eğilimindedir. Site sahibi ile de dalaşır. Yetmezmiş gibi farklı nikle çıkıp kendi kendine sorular sorup , Başka nikle cevap verir . Maksat birileriyle takışmaktır. Bu bazen karşıtcinstir hayatında 3-5 kız arkadaşı olmuştur ama ayrılmıştır. Müzmin bekardır. Evli olması zordur çünkü kadın doğasında paylaşım olduğu için psikopati şiddet oluşmaz evli olsa da gizli sürdürür içindeki psikopatiyi.  kendini bilinçli sınıftan hisseder. kafasına göre bütün kadınları çözmüştür. Erkeklere yada kadınlara takıntıları hep vardır. Kadınlarla arası iyi olan erkekleri sevmez. Onunla ilgilenmeyen kadını gizliden takip eder. Sadece bununla da kalmaz google veya başka arama motorlarında  bu kadına ait olduğunu sandığı benzer düşünceli herkese saldırır.  Belki bu kadındır diye.

Bu erkekler web sitlerindeki anketlere kötü not verirler,  abc d   şıkkı varsa   d şıkkını tıklar. yani en kötü olanı.   Erkeklerle rekabeti olduğundan takıntısı  belirli sitelere hep vardır. arasıra  girer ve hep eksi puan vermişler mi almış mı diye arasıra bakar.İstedği olursa zevk alır.  Gazetelerde fanetiktir, taraftar olarak ta fanetiktir.

Biz kızlarda psikopati neden daha az belkide bir penisimiz olmadığı için saldırgan rekabet dürtüsü azalıyor bunun dışında erkek eğitiminde saldırganlık erkeklikle karıştırılmış,kısaca toplumsal yapı içine psikopati gizli kalıyor ve internet ortamında şiddet oluşuyor.

not:  yazdıklarımda kendinizi bulabilirsiniz  bu psikopatsınız anlamına gelmez ama içinizden gecen  düşündeler kısmen eğilim gösterebilir.  kendi düşüncelerimdir,

Advertisements

September 4, 2013 - Posted by | ERKEKLER HAKKINDA | , ,

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

The (Mis)Adventures of lendenpen

We've Got the Dreamer's Disease

saklidunya

kız gözüyle bakış açısı

cinseldusunce

10 Yıldır hobi olarak yazıyorum kimseye zararım dokunmadı.Reklam parayla işim olmaz.Mantık,aklım erdiği kadarıyla sorularınızı cevapladım. Dr prof Hekim değilim, Vatandaş olarak kendi toplumuma ne verebilirim düşüncesi ile bugüne kadar yazdım.Web sayfası yapmadım.Blog olarak kaldım ki deneme yazısı olarak kalsın.Tek kişiyim bir grup filan değilim. Okuyucuya ilgi için teşekkür ederim"

%d bloggers like this: