saklidunya

kız gözüyle bakış açısı

ERKEK DEDİĞİN

GörselHer kadının kendi ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu bir erkek tanımı vardır. Kimi için baba olacak adam, kimi cüzdan vazifesi görecek varlık, kimi için merhamet timsali kanatlarını altına alabilecek bir yürek veyahut yatak yakabilecek kabiliyette tutkulu bir aşık ön plana çıkar.

Erkekler için bu durum daha düz ve basittir. Erkek bir çükten ibarettir. Ve onun en değerli varlığı budur. Kadınlarında bunu düşünmesini isterler. Onun haşmetsiz ve kadına yetmeyeceğinden korkarlar. Çüklerine güvenenler iyi sevişemezler mesela. Kadına verdiğinin ona yeteceğini zannederek erkek mantığının kadına ne kadar ters olduğunu anlayamaz.

Birde akıllı adamlar vardır. Kadınının vücudunu fethetmek istediği ülke haritası gibi inceler. En hassas yerlerini bulur, kadına çoklu hücum yaparak bayrağını sancağa diker. Kadınını kendine bağlar. Onun zevkin doruklarına çıkması gücünü keşfetmesini de sağlar. Mutlu beraberlikler yatakta filizlenir bu nedenle.

Benim erkek tanımıma gelince bunu oluşturabilmem için kendime ve isteklerime kulak verdiğimi söylemeliyim. Öğrenmeye aç olmalı benim gibi öncelikle. Hafızasına ve iç güdüsüne güvenmeli sevişirken. Yeniliklere açık olmalı ve beni yönetmeli yatakta. Karşımda tam bir erkek olmalı, bakışıyla, duruşuyla ve üzerimde uyguladığı gücüyli. Çüküyle değil. Bunun altını çizmek istiyorum. Sevişirken hırçınlığıma misliyle karşılık verebilmeli. Benim erkek tanımım bu şekilde. Karşı cins birbirini yatakta tanır. Geri kalan tamamiyle teferruattır.

Tanımınızda ki erkeği bulabilmeniz yada kadınınızın erkeği olabilmeniz dileğiyle …

Advertisements

October 13, 2013 - Posted by | ERKEKLER HAKKINDA | , , , , , , , , ,

2 Comments »

  1. hayat fan fin fon sana he ? baska davamiz yok ? erkeklik fikir isciligidir, kadin bu dev yapitta canli dekor, belki dekorun kendisi bu iscilige sebeptir.

    Comment by Avari | January 31, 2014 | Reply


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

The (Mis)Adventures of lendenpen

We've Got the Dreamer's Disease

saklidunya

kız gözüyle bakış açısı

cinseldusunce

10 Yıldır hobi olarak yazıyorum kimseye zararım dokunmadı.Reklam parayla işim olmaz.Mantık,aklım erdiği kadarıyla sorularınızı cevapladım. Dr prof Hekim değilim, Vatandaş olarak kendi toplumuma ne verebilirim düşüncesi ile bugüne kadar yazdım.Web sayfası yapmadım.Blog olarak kaldım ki deneme yazısı olarak kalsın.Tek kişiyim bir grup filan değilim. Okuyucuya ilgi için teşekkür ederim"

%d bloggers like this: